Студентка 1-го курсу Нанюк Юлія прийнала участь у Міжнародній науковій конференції

Студентка 1-го курсу 5 групи, староста гуртка «Конституційне право України», Нанюк Юлія взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Современное общество, профсоюзы и проблемы молодежи», що відбулась в м. Гомель 14 травня 2021 року. Вона виступила з доповіддю на тему: «Особливості права людини на недоторканість особистого життя».

Науковим керівником у Юлії був професор Ладиченко Віктор Валерійович, а тому ми з впевненістю може стверджувати, що робота на цій конференція повинна були здійснити фурор. Так воно і було, науковці пильно заслуховували виступ Юлії та в кінці провели гарячу наукову дискусію за її результатами.

Вітаємо Нанюк Юлію з її першим публічним виступом на міжнародній конференції та бажаємо не зупинятися на досягнутим, а надалі розвиватися у наукових пошуках.

Доцент Кідалов Сергій

shape

DISCLAIMER - The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Explide
Drag