Круглий стіл «Сучасні тенденції розвитку правової науки та освіти»

 26 травня 2022 року кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства на юридичному факультеті НУБіП України організувала круглий стіл “Сучасні тенденції розвитку правової науки та освіти”.

  Формат заходу був онлайн, всі учасники мали змогу виступати та проводити дискусії за підтримки онлайн платформи GoogleMeet. Доречи, відповідно до цього формату заходу, були запрошені та прийняли участь науковці з різних країн, таких як: Чехія та Словаччина. Також вартує уваги, вимога організаторів круглого столу, проводити презентацію своєї доповіді з ілюстраціями, що значно покращує даний захід. Учасники не тільки проводили полеміку з питань доповідей, а також наглядно бачили результати цих досліджень. 

 Тож, не дивлячись на всі страхіття, які відбуваються в Україні, даний захід пройшов на доволі високому рівні. Всі учасники мали змогу побачити один одного та обговорити важливі питання розвитку правової науки та освіти, враховуючи сьогодення. 

Доцент Сергій Кідалов

Програма круглого столу

Збірник матеріалів круглого столу

shape

DISCLAIMER - The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Explide
Drag